1291092
Anna Snellman
(Finland, 1884-1962)
Anna snellman, olja på pannå, signerad.

Anna Snellman, olja på pannå, signerad.

Blommor i vas. 41,5x33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
400 EUR