1291929

Kaapo Wirtanen

(Finland, 1886-1959)
Kaapo wirtanen, olja på duk, signerad och daterad 1949.

Kaapo Wirtanen, olja på duk, signerad och daterad 1949.

Landskap. 38x46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
350 EUR