1293580

Sidsel Hanum, fat, stengods, Norge 2000-tal.

Sidsel hanum, fat, stengods, norge 2000-tal.

Dekor i gult, svart och grått, signerat Sidsel Hanum. Diameter 49,5 cm, höjd 8 cm.

Smärre slitage, metallmärken.

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Utropspris
2 500 SEK