1293688

Tysk skola 1800-tal

(Tyskland)
Tysk skola 1800-tal, olja på pannå.

Alplandskap. Pannå 59 x 72 cm.

Repor, smärre skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V512
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

5 000
492
595
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
5 maj 21:00
5 000 SEK
28 apr 21:21
4 000 SEK