1294393

Georg Emil Libert

(Danmark, 1820-1908)
Georg emil libert, olja på pannå, signerad och daterad -51.

Georg Emil Libert, olja på pannå, signerad och daterad -51.

Herdar. 27 x 33 cm.

Smärre skrapmärken längs ramkant.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
3 000
295
357
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 maj 14:01
3 000 SEK
6 maj 14:01
2 800 SEK
5 maj 21:10
1 700 SEK
5 maj 20:27
1 600 SEK
5 maj 16:15
1 500 SEK