Möbler Bord
1294756

Bord, 1910/20-tal.

Bord, 1910/20-tal.
Bord, 1910/20-tal.
Bord, 1910/20-tal.
Bord, 1910/20-tal.
Bord, 1910/20-tal.

Mahogny och björk. Låda i sarg. Bredd 85, djup 82, höjd 75 cm.

Repor. Fläckar. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
7 000 SEK