1296642

Janne Muusari

(Finland, 1886-1966)
Janne muusari, olja på pannå, signerad och daterad 1920.

Janne Muusari, olja på pannå, signerad och daterad 1920.

Medeltida byggnad i Viborg, Keisarinkatu 10. 36 x 31 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR