Design Övrigt
1296790

Bordslampa, Böhlmarks, 1930-tal.

Bordslampa, böhlmarks, 1930-tal.

Höjd upp till lampfästet 55 cm. Skärm medföljer.

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

1 000
98
119
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
3 maj 12:59
1 000 SEK
3 maj 12:59
800 SEK
3 maj 12:59
600 SEK
3 maj 12:58
500 SEK