1297534

Margit Aarnio-Aaltonen

(Finland, 1900-1980)
Margit aarnio-aaltonen, olja på pannå, signerad.

Margit Aarnio-Aaltonen, olja på pannå, signerad.

Stilleben. 34 x 41 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
400 EUR