1297907

Alex Rapp, olja på pannå, signerad och daterad -20.

Alex rapp, olja på pannå, signerad och daterad -20.

Sommardag. 34 x 40,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR