1299086

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Arvid liljelund, olja på duk, signerad.

Arvid Liljelund, olja på duk, signerad.

Kustlandskap. 23 x 32 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
800 EUR