Konst Modern svensk konst
1299727

Igge Karlsson

(Sverige, 1932-2009)
Igge karlsson, akvarell, signerad och daterad 2000.

Igge Karlsson, akvarell, signerad och daterad 2000.

Figurkomposition. I. 50 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK