Möbler Bord
1299857

Soffbord, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, 1900-talets andra hälft. Signerat med etikett.

Soffbord, skaraborgs möbelindustri, tibro, 1900-talets andra hälft. signerat med etikett.

Utdragbart med en iläggsskiva. Fanerat med teak. Längd 110-170, bredd 60, höjd 55 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Utropspris
3 000 SEK