Design Övrigt
1300003

Taklampa, Limburg, Tyskland.

Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.
Taklampa, limburg, tyskland.

Kupa av glas, för en ljuspunkt. Kedjor av metall, takkopp av plast. Märkt med skylt. Diameter 40, höjd 100 cm.

Smärre slitage, repor, märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK