Design Övrigt
1300473

Gunnar Kanevad, spegel, signerad samt daterad 1971.

Gunnar kanevad, spegel, signerad samt daterad 1971.

Av furu med liten hylla. Höjd 121, bredd 50 cm.

Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK