Design Möbler
1301675

Satsbord 3 delar,1950-tal.

Satsbord 3 delar,1950-tal.
Satsbord 3 delar,1950-tal.
Satsbord 3 delar,1950-tal.
Satsbord 3 delar,1950-tal.
Satsbord 3 delar,1950-tal.
Satsbord 3 delar,1950-tal.

Satsbord fanerad med teak. Benställning av ek. Bredd 55, djup 40, höjd 49 cm.

Smärre slitage. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK