1304209

Alfred Ruotsalainen

(Finland, 1884-1957)
Alfred ruotsalainen, akvarell, signerad.

Alfred Ruotsalainen, akvarell, signerad.

Väinämöinen. Passepartout 44 x 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
180
1 828
217
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (4 bud)
28 apr 22:14
180 EUR
28 apr 22:14
160 EUR
27 apr 19:37
150 EUR
27 apr 14:05
130 EUR