Möbler Bord
1305020

Skrivbord, gustaviansk stil, 1800-tal

Skrivbord, gustaviansk stil, 1800-tal.

Målat. Skuren dekor. Bredd 144 cm, djuo 75 cm, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Slitage. Kompletterad. Senare målning. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK