1306319

Hugo Backmansson

(Finland, 1860-1953)
Hugo backmansson, akvarell och blyerts, signerad och daterad-20.

Hugo Backmansson, akvarell och blyerts, signerad och daterad-20.

Motiv från Tanger. 29,5x23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 13 timmar
170
1 726
205
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 180 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
10 maj 0:50
170 EUR
8 maj 8:44
160 EUR
7 maj 17:01
100 EUR