Möbler Bord
1308789

Slagbord, 1800-tal.

Slagbord, 1800-tal.
Slagbord, 1800-tal.
Slagbord, 1800-tal.
Slagbord, 1800-tal.
Slagbord, 1800-tal.
Slagbord, 1800-tal.
Slagbord, 1800-tal.

Delvis målat bord med ett slag och enkelgrind. Låda i sargen. Kopplade ben. Total längd 131, bredd 95, höjd 75.

Skador. Slitage. Kompletterad. Färgbortfall.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
3 000 SEK