1309223

Enrico Gargiulo

(Italien, 1881-1948)
Enrico gargiulo, olja på duk, signerad.

Enrico Gargiulo, olja på duk, signerad.

Motiv från Capri. I. 39 x 46 cm.

Krackelyr. Smärre fläckar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK