Möbler Bord
1309946

Soffbord 1970-tal

Soffbord 1970-tal.
Soffbord 1970-tal.
Soffbord 1970-tal.

Skiva av marmor på ställ av mässing, 80x80x50 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK