1310223

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Eugen taube, olja på duk, signerad.

Eugen Taube, olja på duk, signerad.

Skymning vid stranden. 68x99 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
1 000 EUR