Konst Modern svensk konst
1310416

Albert Johansson

(Sverige, 1926-1998)
Albert johansson,olja på pannå, signerad.

Albert Johansson,olja på pannå, signerad.

"Målning" (Den gröna färgen är spenat). 50 x 57 cm.

Smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
12 000 SEK