Möbler Bord
1310732

Matbord, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Två iläggsskivor medföljer.

Matbord, gustaviansk stil,
1900-talets andra hälft. två iläggsskivor medföljer.
Matbord, gustaviansk stil,
Matbord, gustaviansk stil,
Matbord, gustaviansk stil,
Matbord, gustaviansk stil,

Målat utdragbart bord med två iläggsskivor. Beslag av mässing. Längd (111+45+50) totalt 206, bredd 111, höjd 76 cm.

Renoverat med senare målning. Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK