Konst Klassisk svensk konst
1312041

Johan Krouthén

(Sverige, 1858-1932)
Johan krouthén, olja på duk, signerad och daterad 1925.

Johan Krouthén, olja på duk, signerad och daterad 1925.

Sommardag. 45 x 75 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
40 000 SEK