Möbler Bord
1312226

Bord, art deco-stil, 1900-talets slut.

Runt bord fanerat med valnöt. Diameter 63, höjd 77 cm.

Skador. Fanerskador. Lös skiva.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK