1312583

Axel Haartman

(Finland, 1877-1969)
Axel haartman, pastell, signerad och daterad 1928.

Axel Haartman, pastell, signerad och daterad 1928.

Interiör. 35 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
400 EUR