Möbler Bord
1313691

Sängbord, ett par, 1960-70-tal.

Mässing/gulmetall, högblankt svart, 55x46 cm, höjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK