1314013

Okänd konstnär, 1700-tal, olja på duk.

Landskap med kor och människor. 51 x 75 cm.

Krackelyr. Hål. Lagningar. Retuscher. Oxiderad fernissa.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
4 000 SEK