Konst Skulptur
1314092

Skulptur, gips. Signerad. Höjd 89 cm.

Skulptur, gips. signerad. höjd 89 cm.

Backant. Signerad Gebrüder Micheli Berlin. Höjd 89 cm (med lös träbas 93,5 cm).

Ytsmuts. Lagningar. Sprickor i basen. Stötmärken. Skrapmärken.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver och skulptur
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
5 000 SEK