1314424

Tizian

(Italien, 1485-1576)
Tizian, kopia efter 1700-tal olja på duk.

Tizian, kopia efter 1700-tal olja på duk

"Zeus och Danae", 75 x 101 cm

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Fläckar. Repor. Påmålad. Retuscher.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
4 800
478
582
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
12 jun 20:37
4 800 SEK
8
12 jun 20:36
4 600 SEK
12 jun 20:36
4 400 SEK
8
12 jun 20:33
4 200 SEK
12 jun 8:07
4 000 SEK