1315353

Okänd konstnär, 1700/1800-tal, olja på pannå, osignerad.

Porträtt av grevinnan Sparre. 54 x 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis krackelerad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
1 300 EUR