Konst Modern svensk konst
1315811

Inge Schiöler

(Sverige, 1908-1971)
Inge schiöler, olja på duk, signerad schiöler.

Inge Schiöler, olja på duk, signerad Schiöler.

Grönskande träd. 50 x 65 cm.

Hjortén 134.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
70 000 SEK