1316449

Juhan Nömmik

(Estland, 1902-1975)
Juhan nömmik, olja på duk, signerad och daterad -62.

Juhan Nömmik, olja på duk, signerad och daterad -62.

Landskap. 60 x 73 cm.

Färgbortfall. Krackelyr.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
10 000 SEK