1317234

Okänd konstnär, 1700-tal, olja på duk.

Figurscen. 79 x 165 cm.

Uppfodrad duk, retuscher.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
15 000 SEK