Konst Skulptur
1317500

Okänd konstnär, skulptur, trä, 1800-tal, Sydamerika.

Okänd konstnär, skulptur, trä, 1800-tal, sydamerika.

Kvinnofigur. Höjd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre skador.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR