Konst Klassisk konst
1317710

Italiensk konstnär, 1700-tal, olja på duk.

Kardinal. 72 x 60 cm.

Duk uppklistrad på pannå, smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK