Konst Skulptur
1318495

PIERRE JULES MÈNE, efter, skulptur, brons, stämpelsignerad.

Pierre jules mène, efter, skulptur, brons, stämpelsignerad.

Ryttare till häst. Sockel av marmor. Längd ca 78, höjd 72 cm.

Slitage. Märken. Sockel med nagg.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
12 000 SEK