Konst Modern svensk konst
1319238

Hugo Zuhr

(Sverige, 1895-1971)
Hugo zuhr, olja på duk signerad.

Hugo Zuhr, olja på duk signerad

Klippor, 65 x 80 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK