1319581

Lars Löfgren, brännvinsskål, silver, Hudiksvall (1797-1853).

Lars löfgren, brännvinsskål, silver, hudiksvall (1797-1853).

Skålen rund på hög fot, parställda hänklar i form av fabeldjur, längd 22, höjd 13,5 cm. Vikt 208 gram.

Bucklor. Slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
6 000 SEK