Konst Contemporary
1319937

Lars Dan

(Danmark, Född 1960)
Lars dan, olja på duk, signerad och daterad 96-97 a tergo.

Lars Dan, olja på duk, signerad och daterad 96-97 a tergo.

Utan titel. 107 x 98 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
2 000
196
234
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jul 17:08
2 000 SEK
23 jul 4:52
1 900 SEK
22 jul 22:26
1 800 SEK
22 jul 19:14
1 600 SEK
18 jul 20:15
1 500 SEK