1320302

Bulgari

(Italien)
Bulgari, collier.
Bulgari, collier.
Bulgari, collier.

Bulgari, collier

Hänge 18K guld och stål med pärlemor, diameter ca 3,5 cm, vikt 18 gram. Skinnband, längd ca 39 cm, lås metall. Etui Bulgari.

Bruksslitage. Repor.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
15 000 SEK