Silver Bägare & Skålar
1320791

Lars Larsson & Co, såsskål, silver, Göteborg, 1874.

Lars larsson &  co, såsskål, silver, göteborg, 1874.

Såsskål på fot och fat. Invändigt förgylld. Höjd 10 cm. Vikt 410 g.

Smärre slitage. Bucklor. Smärre fläckar.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK