1321187

Clara Löfgren

(Sverige, 1843-1923)
Clara löfgren, tillskriven olja på duk.

Clara Löfgren, tillskriven olja på duk

"Reflexion", ca 28x23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK