Konst Modern svensk konst
1321309

Sivert Lindblom

(Sverige, Född 1931)
Sivert lindblom, relief/skulptur, signerad, daterad, numrerad 1/3.

Sivert Lindblom, relief/skulptur, signerad, daterad, numrerad 1/3.

Signerad SL och daterad 1989. Bly/metall, 20x25 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
6 000 SEK