1321970

Trädgårdsmöbel 3 dlr 1900-talets mitt.

Bord diameter 80 cm, höjd 76 cm, sitthöjd 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
400 EUR