Design Möbler
1322100

Fåtöljer, tre stycken, Fogia.

Fåtöljer, tre stycken, fogia.
Fåtöljer, tre stycken, fogia.
Fåtöljer, tre stycken, fogia.
Fåtöljer, tre stycken, fogia.
Fåtöljer, tre stycken, fogia.
Fåtöljer, tre stycken, fogia.
Fåtöljer, tre stycken, fogia.

Fast stoppad sits och rygg. Klädda i textil. Sitthöjd 46, höjd 80 cm.

Slitage. Fläckar. Smärre skador.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK