Design Möbler
1322103

Matbord, Mathsson International, 2000-tal.

Matbord, mathsson international, 2000-tal.

Björk, skivan med läder. Förkromade spännben. Längd 150 bredd 75, höjd 73 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Kompletterad. Renoverad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 600
454
534
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
18 sep 16:28
4 600 SEK
18 sep 16:28
4 400 SEK
18 sep 16:27
4 200 SEK
18 sep 16:27
4 000 SEK
18 sep 16:25
3 800 SEK