Design Möbler
1322118

Matbord, Mathsson International, 2000-tal.

Matbord, mathsson international, 2000-tal.

Björk, med läder. Halvmåneformade, med förkromade spännben. Längd 150, djup 75, höjd 72 cm. Total diameter 150 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Kompletterad. Renoverad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 000
197
232
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 sep 9:32
2 000 SEK
15 sep 9:32
1 900 SEK
11 sep 13:04
1 800 SEK
9 sep 14:50
1 500 SEK